Дзвоніть: (096) 949 28 18

Організація інформаційної системи Громадського контролю

  П'ятниця, 06 грудня 2013. Опубліковано в Відеоматеріали

Народ доручив державі здійснення влади на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і Законами України. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Така організація влади передбачає наявність постійного зворотного зв'язку між людиною (громадянами та їх об'єднаннями) і державою, який уможливить не лише контроль народу за діяльністю органів державної влади, органів державного управління та місцевого самоврядування, а й об'єктивну оцінку такої діяльності. Держава, яка прагне до виконання свого головного обов'язку - забезпечення прав і свобод людини, немає чого боятися. Таку владу народ всіляко підтримає. Відсутність контролю вочевидь свідчить про небажання держави вести конструктивний діалог з громадськістю, що не заважає громадянам, керуючись своїм конституційним правом, створити відповідну систему контролю за участю влади або без неї.

В м. Запоріжжя виникли умови для створення такої системи взаємодії громади з органами державної влади, державного управління та місцевого самоврядування, яка забезпечить зворотній зв'язок та ефективний прозорий контроль за реалізацією, захистом та поновленням прав мешканців міста. Ця система дозволить не лише залучити громадськість до безпосереднього управління містом та вирішення його чисельних проблем, а й запровадити принципово нові концептуальні рішення, які дозволять запобігти порушенню прав громадян в майбутньому.

Паливода Віктор Іванович, член Координаційного комітету "ВЗАЄМОДОПОМОГА", експерт з питань безпеки і реалізації народовладдя, колишній керівник спеціальних служб підпорядкованих Президенту України розповідає, яка чином можно організувати систему Громадського контролю та змінити ситуацію в країні на краще.

Завантажити відеофайл - http://yadi.sk/d/ooA2e2lqDtTVC

Матрій Андрій Кліментійович

Коментарі   

0 # Лариса 15.12.2013, 15:53
Справа в тому, що народ нікому не доручав управління своїм життям і своїми ресурсами. Конституція писана НЕуповноваженим и особами за межами їх компетенції. Тому єдиною легітимною владої є обєднання громадян за місцем свого проживання, яке отримує свої повноваження від учасників загальних зборів. Форма такого управління існувала за стародавнії часів, коли 10 сусідоів одноголосно обирали проміж себе ДЕСЯТНИКА, десятники обєднуались у сотні відповідно наданих ним повноважень утворювали тисячників і т.д. Взаємодія між уповноваженими особами здійснювалась відповідно до наданих їм функцій та повноважень. Треба писати не маніфест, а розробляти ДОГОВІР доручення, за яким кожен ГОСПОДАР -громадяни уповноваженому частину своїх функцій та повноважень, контролює його діяльність тощо...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Матрій Андрій Кліментійович 15.12.2013, 16:59
Цитую Лариса:
Тому єдиною легітимною владої є обєднання громадян за місцем свого проживання

Шановна Лариса, будь ласка, відповість на одне питання: "Ви визнаєте існування держави Україна разом з її Конституцією та чинним законодавством?"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Лариса 15.12.2013, 19:36
Що таке держава? Це ТЕРИТОРІЯ, в межах якої живе НАРОД. Народ складається з громадян, у кожного з яких є СВОЄ право. Обєднавши певні свої права на своїй території громадяни утворюють органи виконавчої влади для задоволення власних потреб. Інше все - марево. http://gromada-ks.blogspot.com/2013/12/blog-post_14.html
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Лариса 15.12.2013, 19:17
Я визнаю існування унітарної держави Україна, але без Конституції та законодавства, утворених продажними політичними силами, діючими на території України. У народу України, та у кожного її громадянина є ПРАВО, яке громадяни України мусять забезпечувати через самоорганізацію за місцем проживання і утворення представницьких виконавчих комітетів.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Матрій Андрій Кліментійович 15.12.2013, 19:40
Цитую Лариса:
Я визнаю існування унітарної держави Україна, але без Конституції та законодавства

Більше питань немаю! :)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Создание сайтов.