Дзвоніть: (096) 949 28 18

Запрошуємо на Громадський форум

  Понеділок, 25 листопада 2013. Опубліковано в Анонси

Народ доручив державі здійснення влади на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і Законами України. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Така організація влади передбачає наявність постійного зворотного зв’язку між людиною (громадянами та їх об’єднаннями) і державою, який уможливить не лише контроль народу за діяльністю органів державної влади, органів державного управління та місцевого самоврядування, а й об’єктивну оцінку такої діяльності. Держава, яка прагне до виконання свого головного обов'язку - забезпечення прав і свобод людини, немає чого боятися. Таку владу народ всіляко підтримає. Відсутність контролю вочевидь свідчить про небажання держави вести конструктивний діалог з громадськістю, що не заважає громадянам, керуючись своїм конституційним правом, створити відповідну систему контролю за участю влади або без неї.

В м. Запоріжжя виникли умови для створення такої системи взаємодії громади з органами державної влади, державного управління та місцевого самоврядування, яка забезпечить зворотній зв’язок та ефективний прозорий контроль за реалізацією, захистом та поновленням прав мешканців міста. Ця система дозволить не лише залучити громадськість до безпосереднього управління містом та вирішення його чисельних проблем, а й запровадити принципово нові концептуальні рішення, які дозволять запобігти порушенню прав громадян в майбутньому.

Тому представники Громадської організації «Запорізькій вектор» разом з координатором Громадської спілки «Народна влада», фахівцями і науковцями м. Запоріжжя запрошують всіх бажаючих на міський громадський форум: «Організація інформаційної системи Громадського контролю».

У форумі бере участь Паливода Віктор Іванович, член Координаційного комітету “ВЗАЄМОДОПОМОГА”, експерт з питань безпеки і реалізації народовладдя, колишній керівник спеціальних служб, підпорядкованих Президенту України.

Форум веде незалежний журналіст інформаційного агентства "ВІСТІ-ІНФОРМ" – Дзюба Віталій Анатолійович

 

Спікерами виступлять:

  • Глазунов Володимир Володимирович, заступник голови Громадської організації “ЗАПОРІЗЬКИЙ ВЕКТОР”
  • Давидовський Володимир Михайлович, фахівець з ІТ-технологій
  • Пєтков Сергій Валерійович, доктор юридичних наук, професор
  • Матрій Андрій Климентійович, координатор Громадської спілки “НАРОДНА ВЛАДА”

Захід відбудеться 05 грудня 2013 р. у приміщенні Запорізької обласної ради профспілок за адресою: м. Запоріжжя, пл. Профспілок, 5.

Початок реєстрації о 10:15.

 

Матеріали до форуму:

- Програма форуму (http://narodna-vlada.org/files/forum/programa-foruma.doc);
- Концепція проекту (http://narodna-vlada.org/files/forum/proekt-ua.doc).

 

Довідки за телефонами:

Андрій - (061) 220-77-20; Іляна - (050) 660-53-35; Олег - (097) 965-23-58.

Матрій Андрій Кліментійович
Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Создание сайтов.