Дзвоніть: (096) 949 28 18

Сайт створений та підтримується ініціативними людьми, які втомилися пасивно дивитися як бандити, олігархи та політики-корупціонери обкрадають наше майбутнє. Ми об’єднуємося в Громадську спілку «НАРОДНА ВЛАДА», щоб відстояти свої законні права і свободи гарантовані Конституцією України.

Ми встаємо на захист задекларованих у Конституції принципів, що – «Єдиним джерелом влади в Україні є народ». Ми впевнені, що змінити ситуацію на краще можна лише при умови дотримання та неухильного виконання чинного законодавства.

Мета Громадської спілки – «створити в Україні систему управління і самоврядування, що гарантує здійснення всебічного розвитку суспільства, фізичного, духовного, інтелектуального, творчого потенціалу особистості, і забезпечує досягнення гідного, благополучного, безпечного життя громадян».

Громадська спілка «НАРОДНА ВЛАДА» постійно веде пошук однодумців, разом з якими будемо спільно вирішувати соціально значущі проблеми. Цими однодумцями можуть бути як громадські організації, так і будь-який активний та небайдужий громадянин України.

Тільки разом, об'єднавши зусилля, ми зможемо побудувати відкрите суспільство та правову державу!


1. Концепція

2. Універсальні правила

3. Положення про взаємодію

 

 

Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Создание сайтов.