Дзвоніть: (096) 949 28 18

Державо! Поверни наші гроші

  Понеділок, 07 жовтня 2013. Опубліковано в Статті

3 жовтня 2013 року в м. Києві біля Кабінету Міністрів України відбувся мітинг ошуканих громадян

Державо! Поверни наші гроші

3 жовтня 2013 року в м. Києві біля Кабінету Міністрів України по вул. Грушевського,12/2 відбувся мітинг ошуканих громадян-членів кредитних спілок під гаслом: «ДЕРЖАВО! ПОВЕРНИ НАШІ ГРОШІ!»

Організатор мітингу - Громадська організація постраждалих вкладників КС «Український Фінансовий Союз» «ПОРЯТУНОК» за сприянням Координаційного комітету «ВЗАЄМОДОПОМОГА» (рух ошуканих громадян).

Головна мета  мітингу -  закликати Президента, народних депутатів Верховної Ради та Уряд України ініціювати прийняття Закону, яким визнати неповернуті заощадження споживачів ринку фінансових послуг, зокрема членів збанкрутілих кредитних спілок, заподіяною матеріальною шкодою, що має бути компенсована громадянам відповідно до положень ст. 56 Конституції України, ст. 1173 і ст. 1177 ЦК України та віднести її до ДЕРЖАВНОГО  БОРГУ  УКРАЇНИ.

Голова правління ГО «ПОРЯТУНОК» Станіслав Десятников виступив з повідомленням про відсутність належної реакції влади на дії ошуканих громадян та вручив листа представникові Кабінету Міністрів України.

З інформацією про Конференцію ошуканих громадян-членів кредитних спілок Черкащини, що відбулася 11 вересня 2013 року в м. Черкаси, виступив Голова БФ та член Координаційного комітету «ВЗАЄМОДОПОМОГА» Володимир Бондар. Він також оголосив прийняту конференцією Резолюцію, яку присутні підтримали та відповів на запитання. На прикладі керівника Черкаського обласного громадського об’єднання «Досить нас дурити» В. Стадніка Володимир Бондар застеріг учасників мітингу від провокативних дій представників деяких політичних партій, громадських організацій та рухів. Учасники мітингу прийняли рішення про вручення кожному народному депутату України особисто чергового номеру газети «ВЗАЄМОДОПОМОГА» з відповідним Зверненням.

На мітингу були присутні представники інших кредитних спілок, зокрема «Тринадцята зарплатня» та «Турбота».   

В руках мітингуючих плакати:

  • «Виктор Янукович: верни вкладчикам-пенсионерам кредитных союзов и банков украденное»;
  • Президент! Мы ждем решения по невыплаченным вкладам кредитних союзов».

Володимир Бондар (з мегафоном) та Станіслав Десятников (ліворуч) 

Паливода Віктор Іванович
Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Создание сайтов.