Дзвоніть: (096) 949 28 18

Он-лайн конференція «Знайомство один з одним»

  Субота, 25 жовтня 2014. Опубліковано в Анонси

ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ініціює проведення он-лайн конференції 07 листопада 2014 року, об 20:00 на якій відбудеться знайомство один з одним. Захід пройде на голосовому сервері - http://mumble.org.ua

ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВНА ГРУПА – це громадяни України, які об'єдналися щоб захистити свої законні права і свободи, гарантовані Конституцією України.

Кожен з нас щиро бажає, щоб діюча система змінилася. Щоб вона функціонувала для людей та захищала права кожного громадянина. Однак, на превеликий жаль лише одиниці свої мрії втілюють у життя, об’єднуються з однодумцями та досягають цілей. Інші лише говорять про найкраще майбутнє, але нічого для цього не роблять!

Ми пропонуємо кожному перейти від слів до діла, від мрій до їх реалізації, від самотності до об'єднання! Для цього потрібно лише щире бажання та намагання вийти на контакт з оточуючими людьми. Треба зробити перший крок і приєднатись до конференції де спілкуються між собою активні громадяни з різних областей та міст, які обговорюють спільні дії по зміні діючої системи.

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО СПІВПРАЦІ!

Додаткові матеріали:

"КОНЦЕПЦІЯ - http://narodna-vlada.org/statti/kontseptsiya"

"Аудіозапис онлайн-конференції | 04.10.2014 року - http://narodna-vlada.org/materiali/audiomateriali/audiozapis-onlajn-konferentsii-04-10-2014-goda"

"Документ для акумулювання думок - https://rizzoma.com/topic/2ae80f0e3a57273b1b6a9228823c635c/"

 

Матрій Андрій Кліментійович
Яндекс.Метрика Яндекс цитирования Создание сайтов.